سيستم آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشكي مشهد

سلام كاربر ميهمان 

ورود به سامانه آموزش  

 


بازیابی کلمه ی عبور
كاربر جديد؟ عضو سایت شوید!

اطلاعيه شماره 1

ثبت نام در سامانه يكپارچه آموزش مداوم پزشكي كشور
به اطلاع اعضاء محترم سايت سامد (سامانه آموزش مداوم دانشگاه) مي رساند:

 با توجه به اينكه كليه دانشگاههاي علوم پزشكي كشور ملزم به استفاده از سامانه يكپارچه آموزش مداوم كشوري مي باشند، بمنظور پيشگيري از ثبت مجدد اطلاعات توسط يكايك افراد در آن سامانه، اقدام به انتقال تجمعي اطلاعات اعضاء از سامانه دانشگاه به سامانه كشوري گرديده است. با توجه به وضعيت كد ملي افراد در سامانه آموزش مداوم دانشگاه هر يك از اعضاء محترم سايت داراي يكي از دو حالت زير خواهند بود:

لف) افرادي كه قبلا در سامانه آموزش مداوم دانشگاه كد ملي خود را بصورت صحيح (10 رقم كامل و بدون فاصله) وارد نموده اند، مي توانند به سامانه يكپارچه آموزش مداوم به نشاني mashhad.ircme.ir مراجعه و با نام كاربري و رمز عبور (هر دو كد ملي - 10 رقم كامل و بدون خط فاصله) و درج كد امنيتي وارد شوند. توصيه مي شود پس از ورود ابتدا رمز ورود خود را تغيير داده و مشخصات فردي خود را نيز تكميل فرمايند. بديهي است اين افراد نخواهند توانست براي بار دوم عضو سامانه كشوري شوند.

ب) افرادي كه (به هر دليل) كد ملي آنان در سامانه آموزش مداوم دانشگاه صحيح ثبت نشده بوده است، بايستي به سامانه يكپارچه آموزش مداوم (سامانه كشوري) به نشاني mashhad.ircme.ir مراجعه نموده و از طريق "عضويت در سامانه" اطلاعات خواسته شده را درج فرمايند.

توضيحات مهم:

اطلاع رساني برنامه هاي آموزش مداوم مشهد، ثبت نام و صدور گواهي از طريق سامانه يكپارچه كشوري صورت ميگيرد.

صدور گواهي پنجساله به روش اينترنتي و بدون نياز به مراجعه حضوري جهت دريافت گواهي كتبي قابل انجام است. و به زودي سازمان نظام پزشكي امكان رويت گواهي پنج ساله را خواهد داشت.