استفاده از دستگاه های خشک کن دست توصیه نمی شود هوای ناپاک در هفته هوای پاک استنشاق کنید! خواب رفتن دست ها از پیشگیری تا درمان کسب ربته دوم در رتبه بندی جهانی 4ICU

استفاده از دستگاه های خشک کن دست توصیه نمی شود

نتايج حاصله از تحقيقات انجام شده حاکی از آن است که افرادی که در مقابل خشک کن های برقی قرار می گیرند احتمالا بیشتر در معرض ابتلا به باکتری هایی هستند که این هوای داغ به سوی آنها گسیل می دارد.به گزارش وب دا ،…

ادامه مطلب

هوای ناپاک در هفته هوای پاک استنشاق کنید!

ادادشت روز: 29  دي الي پنج بهمن هفته هواي پاک نامگذاري شده است ، نامگذاري نمادين اين هفته به معني آن است که به فکر آسمان شهرمان باشيم و از آن غافل نشويم .به گزارش وب دا ، اين روزها قصه آلودگي هواي شهرهاي بزرگ…

ادامه مطلب

خواب رفتن دست ها از پیشگیری تا درمان

اکنون شده وقتی طولانی‌مدت گوشی تلفن یا چادرتون را نگه داشته‌ايد، احساس کنید دستتان خواب رفته و یا سنگین شده است؟! یا صبح‌ها که از خواب بیدار می‌شوید و حتی شب‌ها هنگام خواب، احساس سوزن‌سوزن و بي‌حس شدن دست‌ها بطوري که نتوانید براحتی دست خود…

ادامه مطلب

کسب ربته دوم در رتبه بندی جهانی 4ICU

در جديدترين رتبه بندي وب سايت دانشگاههاي جهان 4ICU دانشگاه علوم پزشکي مشهد در رده دوم کشوري در ميان دانشگاههاي علوم پزشکي کشور قرار گرفت.به گزارش وب دا ، در اين رتبه بندي که نتايج آن در 20 ژانويه 2014 اعلام شده است دانشگاه علوم…

ادامه مطلب
 
Persian_Category مقررات شرکت در برنامه های آموزش مداوم

مقررات شرکت در برنامه های آموزش مداوم


مقررات شرکت در برنامه های آموزش مداوم

دریافت فایل PDF

 

1- گواهی شرکت در برنامه های آموزش مداوم براساس میزان امتیاز مجوز مربوطه به شرط حضور تمام وقت در برنامه به صورت امتیاز کامل به شرکت کنندگان اعطا می شود.

2- در خصوص برنامه های مدون به غیبت بیش از 10%، گواهینامه تعلق نمی گیرد. در برنامه های غیرمدون صدور گواهی براساس ساعات حضور می باشد.

3- سخنرانان برنامه فقط امتیاز سخنرانی دریافت می نمایند، مگر اینکه به عنوان شرکت کننده در تمام ساعات برنامه در جلسات حضور داشته باشند.

4- جهت شركت در برنامه هاي آموزش مداوم ، مشمولين نيازي به استفاده از مرخصي استحقاقي تا سقف امتياز موظف سالانه نخواهند داشت.
5- آن دسته از مشمولین قانون که دارای مدرک تحصیلی در دو رشته می باشند، می توانند از برنامه های آموزش مداوم هر دو گروه تخصصی امتیاز کسب نمایند.

6- مشمولین آن دسته از رشته های تخصصی که برنامه مدون ویژه ای ندارند می توانند کلیه امتیازات را از سایر برنامه های آموزش مداوم کسب نمایند.

7- رشته هایی که فاقد برنامه های آموزش مداوم به میزان کافی می باشند. (مانند: طب کار، پزشکی اجتماعی، پزشکی قانونی، پزشک خانواده و ...)
می توانند از سایر برنامه های مرتبط و یا برنامه های رشته پزشکی عمومی کسب امتیاز نمایند.

 
 

 
 
 

مطالب تصادفی

بازديدكنندگان

امروز: 89
ديروز:260
اين هفته: 1275
هفته‌ي گذشته: 655
اين ماه: 2095
ماه گذشته: 3537
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1

اوقات شرعی

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.